Zamów odbiór

OBSŁUGA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Zachęcamy do skorzystania z usług kuriera i wysłania do nas swoją turbosprężarkę, pompę wtryskową, wtryskiwacze lub filtr DPF do ekspresowej i profesjonalnej regeneracji. Realizacja Państwa usługi w 24 godziny. Zregenerowana i naprawiona część zostanie odesłana do Państwa pod wskazany adres kurierem. Jest to obecnie najbardziej wygodna forma wysyłki, która nie powoduje żadnych problemów lub niedogodności. Czas od nadania przez Państwa paczki do powrotu to zaledwie 48 godzin.

mapka_lokalizacja_turbo

JAK TO ZROBIĆ ?

Zapakuj i
nadaj paczkę

Swoją część zapakuj w karton i odpowiednio zabezpiecz, podając na jaki adres ma zostać wysłana przesyłka zwrotna oraz telefon kontaktowy.

Odbieramy
paczkę

Odbierzemy Państwa część od kuriera, ocenimy stan czy nadaje się do naprawy lub regeneracji. Po oględzinach i diagnostyce skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Regeneracja
filtra

Cześć trafia do regeneracji naprawy Po czym jest sprawdzana w pełnym zakresie pracy na zaawansowanych urządzeniach symulujących warunki w silniku.

Odsyłamy
paczkę

Po wykonaniu usługi naprawy lub regeneracji, pakujemy Państwa część w paczkę i wysyłamy do Państwa kurierem na adres zwrotny.

ups_logo-160x160

Zamów Kuriera

Dane do wysyłki:

ul. Nałęczowska 40
20-701 Lublin
tel. +48

Regenerujemy części najbardziej popularnych producentów